Polityka prywatności serwisu GO VOD

1. Postanowienia ogólne

W trosce o zachowanie prawa do prywatności naszych użytkowników, oraz spełnienie wymogów wynikających z przepisów prawa GO VOD ltd publikuje dokument w którym wyjaśnia i informuje o sposobie w jaki dane przekazywane przez użytkowników naszego serwisu (zwanych dalej użytkownikami) są gromadzone, przetwarzane i zabezpieczane. Użytkownik rejestrując się w serwisie akceptuje jego regulamin z którego wynika akceptacja polityki prywatności.

2. Gromadzenie i przetwarzanie danych przez GO VOD

Nasz serwis szanuje prywatność użytkowników, a wszystkie zbierane dane są przez nas przechowywane w sposób bezpieczny i gwarantujący ich poufność.

Możliwe jest korzystanie z serwisu w sposób anonimowy, jednak aby skorzystać ze wszystkich jego funkcji wymagane jest założenie konta.

Podczas rejestracji użytkownik może zostać poproszony o następujące dane:

  • Adres e-mail,
  • Hasło,
  • Nazwy i ikony profili oglądających użytkowników

Na koncie użytkownika zapisywane są informacje o oglądanych filmów i serialach w celu proponowania materiałów które mogą go zainteresować. Zapisujemy też moment oglądania odcinka lub filmu. Jeśli użytkownik zdecyduje się dodać film lub serial do ulubionych to taka informacja zostanie zapisana na jego koncie.

Dodatkowo GO VOD gromadzi informacje dotyczące urządzenia i logowania takie jak logi systemowe zawierające czas wizyty i numer IP urządzenia z którego nastąpiło połączenie oraz dane na temat statystyki oglądalności zbierane przez zewnętrzny serwis Google Analytics. Te dane zapisywane są w sposób anonimowy i nie są wykorzystywane przez Administratora w celu identyfikacji użytkownika.

3. Cele przetwarzania danych

Dane naszych użytkowników wykorzystywane są wyłącznie w celu umożliwienia korzystania z serwisu. Nigdy nie zostaną sprzedane lub udostępnione innym podmiotom.

Dane użytkowników przetwarzane są w następujących celach:

  • Dostarczania treści dopasowanych do zainteresowań użytkowników,
  • Ulepszania treści oraz usług dostępnych w serwisie,
  • prowadzenia marketingu bezpośredniego,
  • Odpowiedzi na reklamację lub skargi,

Zarejestrowany użytkownik może otrzymać newsletter na podany przy rejestracji adres e-mail, nie częściej niż raz w tygodniu. Użytkownik który otrzyma newsletter ma możliwość wypisania się z niego poprzez kliknięcie w link w stopce wiadomości.

Hasła przechowywane są w postaci tzw. hashy co oznacza, że nie ma możliwości ich odczytania nawet w przypadku dostępu do bazy danych serwisu.