Wiemy jaki film jest obecnie najbardziej popularny na Netfliksie.

Dodano 2021/12/01 656 0

"Czerwona nota", z udziałem Ryana Reynoldsa i Dwayne'a Johnsona, jest obecnie najczęściej oglądanym filmem Netflix, pokonując "Nie otwieraj oczu" pod względem liczby godzin oglądania.


"Czerwona nota" oficjalnie stała się najczęściej oglądanym filmem Netflix, pokonując poprzedniego posiadacza tytułu, "Nie otwieraj oczu". " Czerwona nota" stał się pierwszym filmem, który przekroczył 300 milionów godzin oglądania, pokonując "Nie otwieraj oczu", który ma 282 miliony godzin. W filmie występują Dwayne Johnson, Ryan Reynolds i Gal Gadot, a reżyserem jest Rawson Marshall Thurber, który był odpowiedzialny za "Agent i pół" i "Drapacz chmur".

uploaded picture Fabuła "Czerwonej noty" podąża za agentem FBI, Hartleyem (Johnson), który łączy siły ze złodziejem dzieł sztuki, Boothem (Reynolds) by złapać 'Biskupa' (Gadot). Film miał budżet 200 milionów dolarów, co było pewniakiem dla Netflix, który szybko został oznaczony jako najlepszy oryginalny debiut w historii serwisu. Sukces zapoczątkował już rozmowy na temat kontynuacji między Thurberem i Netflixem, a Thurber chciałby nakręcić dwa sequele jeden po drugim.

Teraz  Netflix  ujawnił, że "Czerwona nota" jest jego najczęściej oglądanym filmem w historii. Streamer podał listę swoich najpopularniejszych filmów tygodnia, zarówno oryginalnych, jak i nabytych, a także kraje, w których "Czerwona nota" jest najczęściej oglądanym  filmem. Inne duże filmy przesyłane strumieniowo to debiut reżyserski Halle Berry, "Poobijana" i "Chłopiec zwany Gwiazdką", idealny w oczekiwaniu na nadchodzący sezon świąteczny. Na szczycie w pierwszej piątce najlepszych strumieniowych oryginalnych filmów wszechczasów w witrynie znalazły się więc "Czerwona nota", "Nie otwieraj oczu", "Tyler Rake: Ocalenie", "Irlandczyk"  i "The Kissing Booth 2", które znajdują się w pierwszej piątce.

uploaded picture "Czerwona nota" otrzymała słabe recenzje od krytyków, mimo że cieszy się popularnością wśród widzów, obecnie ma 35% na Rotten Tomatoes. Powodem sukcesu filmu jest w dużej mierze jego obsada, a trzech głównych bohaterów zapewnia role podobne do tych, które uczyniły je tak popularnymi, zwłaszcza wśród fanów superbohaterów, a Reynolds i Gadot są dobrze znani ze swoich występów jako, odpowiednio Deadpool i Wonder Woman. Szybkie tempo i humor filmu pozwalają również na łatwiejszą zabawę, dzięki czemu przewidywalne zwroty akcji nie stają się dużym problemem dla bardziej przypadkowych widzów.

uploaded picture "Czerwona nota" to kolejny przykład czegoś, co nie musi być wysokiej jakości, aby było popularne, a właśnie  "Nie otwieraj oczu", "Tyler Rake: Ocalenie" i "The Kissing Booth 2" od Netflixa radzą sobie słabo z krytykami. Przemawia to do większego dysonansu między krytykami a publicznością, gdzie chemia aktorska i lekki ton to wszystko, czego potrzeba, aby odnieść wielki sukces. Pomimo tego, że nie jest dobrze postrzegany przez krytyków, "Czerwona nota" to zabawny, nieszkodliwy film o napadzie, który pozwala widzom oglądać, jak aktorzy robią to, co robią najlepiej, noszony z lekką pewnością, która jest idealna dla czystego eskapizmu.

Komentarze

Brak komentarzy