Wideo zza kulis z planu "Enola Holmes 2".

Dodano 2022/01/09 742 0

Nowy film zza kulis "Enola Holmes 2" pokazuje Millie Bobby Brown tańczącą na planie ze swoim kolegą, aby uczcić jego filmowanie. Nadchodząca kontynuacja "Enoli Holmes" z 2020 roku przedstawia Brown powracającą jako tytułowa młodsza siostra słynnego detektywa Sherlocka Holmesa, granego przez Henry'ego Cavilla. Chociaż oficjalnie nie ogłoszono daty premiery, oczekuje się, że film będzie miał premierę na Netflix w tym roku.

Adaptacja powieści dla młodzieży autorstwa Nancy Springer, oryginalna "Enola Holmes" to historia o tym, jak bohaterka bada nagłe zniknięcie swojej matki Eudorii (Helena Bonham Carter) tylko po to, by zaplątać się w opowieść o Tewkesburym (Louis Partridge), uciekającym ze swojego życia lordem. Kiedy próbuje znaleźć matkę i rozwiązać sprawę Tewkesbury'ego, jej bracia szukają jej, a najstarszy, Mycroft (Sam Claflin), chce nauczyć ją zachowywać się w sposób oczekiwany od kobiet epoki. Jednak pod koniec filmu, gdy dwie tajemnice Enoli zostały rozwiązane, podziwiający ją Sherlock postanawia przestać ją śledzić, otwierając jej drzwi do zostania detektywem na własną rękę.

uploaded picture Teraz "Enola Holmes 2" oficjalnie zakończyła główne zdjęcia, a tweet z Netflix UK & Ireland (i prezentowane tutaj materiały z Youtube) świętuje wydarzenia zzakulisowym filmem z ostatniej sceny Partridge'a. Aktor przytula szereg kolegów, podczas gdy ekipa bije brawo, kończąc z powrotem ze swoją partnerką sceniczną, Brown, która obejmuje go z uśmiechem. Uścisk wkrótce przechodzi w szybki taniec, a oboje dają kilka walcowych kroków, co łączy się idealnie z kostiumami z epoki. Obejrzyjcie to:

"Enola Holmes 2" przywraca większość oryginalnej obsady, w tym Sherlocka Cavilla, który sam zakończył zdjęcia w listopadzie. Jednak sequel wprowadzi również kilka nowych twarzy w nieujawnionych jeszcze rolach, w tym Sharon Duncan-Brewstera z "Diuny" i Davida Thewlisa z "Harry'ego Pottera". Fani prawdopodobnie będą chcieli dowiedzieć się, ile Cavilla mogą się spodziewać tym razem, ale mogą być pewni, że dostaną dużo Brown, a ten film prawdopodobnie będzie kontynuował oryginalne wykorzystanie bezpośredniej narracji do kamery od głównego bohatera.

uploaded picture Oryginalna "Enola Holmes" wywołała silny odzew, gdy została wydana we wrześniu 2020 roku zdobywając pochwały krytyków i stając się jednym z najlepszych oryginalnych filmów Netflix w tym czasie. Jest to z pewnością świadectwo sławy Brown, ponieważ 17-letnia aktorka jest już w stanie nie tylko prowadzić własną franczyzę filmową, ale także ją produkować. Netflix będzie miał nadzieję, że uda im się wykorzystać rozmach pierwszego filmu, aby stworzyć coś, co widzowie chcą zobaczyć jako dłuższą serię odcinków.

Komentarze

Brak komentarzy