W "Niezniszczalni 4" złoczyńcę zagra gwiazda "The Raid" Iko Uwais!

Dodano 2021/10/27 905 0

Iko Uwais, gwiazda filmów "The Raid" i "Przychodzi po nas noc", dołącza do obsady "Niezniszczalni 4" jako główny czarny charakter filmu.


Iko Uwais, gwiazda "The Raid" został obsadzony w roli głównego czarnego charakteru w filmie Sylvestra Stallone  "Niezniszczalni 4" . Seria "Niezniszczalni" podąża za grupą doświadczonych najemników podczas serii przygód rozgrywających się na całym świecie, gdzie obalają tyranów, dyktatorów i nieuczciwych agentów rządowych, często z dużą liczbą ciał i meta-odniesieniami do pracy samych gwiazd. Chociaż żaden z filmów "Niezniszczalnych" nie radził sobie szczególnie dobrze z krytykami, wszystkie okazały się hitami kasowymi. To przecież w tej branży najważniejsze.

Wśród tych, którzy pojawili się w poprzednich filmach "Niezniszczalni", znaleźli się Jason Statham, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, Jet Li, Dolph Lundgren, Randy Couture, Terry Crews, Chuck Norris, Jean-Claude Van Damme, Wesley Snipes, Mel Gibson, Harrison Ford i Antonio Banderas, wszystkie renomowane gwiazdy dawnych filmów akcji. Chociaż wciąż wiele nie wiadomo o "Niezniszczalnych 4" , potwierdzono kilka miesięcy temu, że Megan Fox, Curtis „50 Cent” Jackson , Andy Garcia i Tony Jaa dołączą do obsady.

uploaded picture W nowym artykule z serwisu Deadline potwierdzono, że Iko Uwais, najbardziej znany z głównej roli w filmach "The Raid" , dołączy do obsady "Niezniszczalnych 4" w roli złoczyńcy. Uwais, który jest teraz znany na całym świecie ze swoich umiejętności w sztukach walki, zagra byłego oficera wojskowego, który stał się handlarzem broni, który dowodzi własną prywatną armią. Poza "The Raid" i "The Raid 2 ", Uwais będzie znany wielu amerykańskim widzom ze swojej roli w "Mile 22" z 2018 roku, ale także w filmie Netflixa "Przychodzi po nas noc".

Statham, Stallone, Lundgren i Couture powracają do swoich ról w czwartym filmie, ale nie jest jasne, jakie inne oryginalne gwiazdy, jeśli w ogóle, powrócą. Obsadzenie Uwaisa jest być może zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że poprzedni złoczyńcy serii "Niezniszczalni" byli aktorami bardziej znanymi amerykańskiej publiczności, takimi jak Gibson i Van Damme. Szczerze powiedziawszy, Uwais jest prawdopodobnie najbardziej utalentowanym wojownikiem w świecie rzeczywistym ze wszystkich złoczyńców z serii, a zestaw umiejętności prawdopodobnie przełoży się na jego wizerunek na ekranie.

uploaded picture Niedawne ogłoszenia o castingu do "Niezniszczalni 4" sugerują, że tym razem franczyza przyjmuje inne podejście do pozyskiwania młodszych widzów na pokład po tym, jak bardzo oczerniany trzeci film porzucił kategorię R dla PG-13. Zarówno Fox, jak i 50 Cent wyraźnie bardziej przemawiają do młodszych widzów, a wielu młodszych fanów filmów akcji prawdopodobnie będzie bardziej zaznajomionych z filmami "The Raid" niż wcześniejszymi filmami akcji Stallone. Chociaż wydaje się mało prawdopodobne, że "Niezniszczalni 4" będą różnili się od poprzednich części pod względem krytycznego odbioru, miejmy nadzieję, że Uwais i inni nowi członkowie obsady mogą ożywić i na nowo zaprezentować franczyzę, tak aby była świeża.

Komentarze

Brak komentarzy