Tom Cruise ujeżdża lokomotywę w "Mission Impossible 7". Dosłownie.

Dodano 2021/05/09 1139 0

Do sieci wyciekło nowe zdjęcie z nadchodzącego filmu "Mission Impossible 7" ukazujące Toma Cruise'a, który stoi na przodzie lokomotywy. Wszyscy wiemy, że zdjęcie jest prawdziwe, a aktor z pewnością z minimalnym zabezpieczeniem zdecydował się na popis kaskaderski we własnym wykonaniu...

Przypomnę, że kilka miesięcy temu, gdy wyciekło inne nagranie, na którym Tom Cruise strofuje swoich współpracowników naruszających protokoły związane z bezpieczeństwem w trakcie kręcenia filmu w związku z pandemią COVID-19, zawrzało. Większość wprawdzie poparła aktora uważając, że za skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie pracownicy powinni zostać zwolnieni, inni pisali wprost, że "atak" Cruise'a to przesadzona forma wypowiedzi. Dzisiaj wiadomo już, że tylko reżim sanitarny może uchronić przed zakażeniem. Było minęło i dzisiaj dostajemy bezpośrednią wzmiankę o tym, że 58-letni Cruise wciąż czuje się dobrze w roli kaskadera. To zresztą niesamowite, jak w czasie tej serii Tom Cruise raz za razem udowadnia, że wiek to tylko liczba, a za nią  może stać przecież człowiek, który jeżeli jest sprawnie fizyczny robi to wszystko, co na ten przykład kaskader w wieku 20 lat. Owszem, struktura kości jest już inna i trzeba bardziej uważać, ale siła i tężyzna fizyczna może zostać, a odpowiednio przygotowany aktor sprosta większości postawionych przed nim zadań.

uploaded picture

Wracając na chwilę do zdjęcia, to przyjrzyjmy się mu raz jeszcze uważnie. Wnoszę, że fotka jest co najmniej znamienna i pokazuje Toma Cruise'a na chwilę przed wykonaniem kolejnego ekwilibrystycznego ujęcia. Ubrany w drogi garnitur szykuje się z pewnością do skoku.

uploaded picture

"Mission Impossible 7", który dzisiaj wchodzi w ostatnią fazę produkcji ma zaplanowaną premierę na 27 maja 2022 roku. Tak, dobrze czytacie. Od premiery dzieli nas cały rok, ale zdjęcia, które przeciągnęły sie w związku z ogólnoświatową epidemią zmierzają ku końcowi. Tom Cruise wciela się więc ponownie, po raz siódmy, w niestrudzonego agenta Ethana Hawke'a, a warto nadmienić, że przygodę z serią rozpoczął w 1996 roku. Film reżyserował wtedy sam mistrz Brian De Palma. To było 24 lata temu, franczyza przeskakiwała z rąk do rąk, od reżysera do reżysera, zmienił się budżet, nastawienie producentów do serii, ale na czele całego projektu niezmiennie stoi Tom Cruise. Za część siódmą odpowiada ponownie reżyser Christopher McQuarrie (który wyreżyserował dwie poprzednie części, czyli "Mission: Impossible - Rogue Nation" i "Mission: Impossible - Fallout"). Cruisowi partnerować będą znani z poprzednich części aktorzy. Zobaczymy więc piękną Vanessę Kirby, Rebeccę Ferguson czy Simona Pegga. Za zdjęcia odpowiada Fraser Taggart. Na premierę czekamy.

Komentarze

Brak komentarzy