"Stranger Thing 4" - zwiastun i o co chodzi z tajemniczym zegarem?!

Dodano 2022/04/13 736 0

Twórcy "Stranger Things", Matt i Ross Duffer, omawiają znaczenie zegara widocznego w zwiastunach sezonu 4. Po prawie trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią, ukochana nadprzyrodzona seria Netflix ma powrócić w czwartym sezonie 27 maja, który zostanie podzielony na dwa oddzielne tomy. W ostatnich dniach Netflix zintensyfikował swoją kampanię promocyjną, wypuszczając oficjalny zwiastun "Stranger Things 4" .Nadchodzący czwarty sezon rozpoczyna się sześć miesięcy po wydarzeniach z sezonu 3, który zakończył się bitwą Starcourt Mall przeciwko Mind Flayer. Billy poświęcił się, by uratować Jedenastkę, podczas gdy Hopper pozornie rozpadł się, próbując zamknąć portal do Upside Down. Miesiące później Eleven przenosi się do Kalifornii z Byers, a ich przyjaciele zostają w Hawkins. Zwiastuny czwartego sezonu ujawniły, że Hopper wciąż żyje w rosyjskim obozie pracy, podczas gdy gang bada tajemniczy Creel House w Indianie, w którym znajduje się złowieszczy zegar dziadka, który wydaje się być w centrum tego wszystkiego.

uploaded picture Bracia Duffer niedawno spotkali się z przedstawicielami magazynu IGN , aby omówić nowy zwiastun sezonu 4, który zawiera wiele spojrzeń na przerażający Creel House i tajemniczy zegar dziadka w środku. Ross próbował wyjaśnić znaczenie antyku, nie zdradzając zbyt wiele, ujawniając "tą naprawdę kluczową część" głównej tajemnicy sezonu 4. Matt zasugerował również, że każda postać, która tylko widzi zegar, odczuje jakiś szkodliwy efekt.

Ross : To naprawdę kluczowa część tajemnicy, którą stara się rozwiązać nasza grupa Hawkins. Więc nie chcę zdradzać zbyt wiele poza stwierdzeniem, że ten zegar odgrywa bardzo, bardzo ważną rolę w rozwoju.
Matt : A ty nie chcesz oglądać zegara! Jeśli widzisz zegar, to nie jest super.

Decyzja Dufferów o zbadaniu nowej lokalizacji została zainspirowana ich chęcią oparcia się na inspiracjach horroru serialu w sezonie 4, co objawiło się w wątku nawiedzonego domu. Creel House został po raz pierwszy ujawniony w zwiastunie wydanym w zeszłym roku, który pokazuje gang włamujący się do opuszczonego domu w poszukiwaniu wskazówek, kończąc na niektórych obrazach sugerujących, że zegar dziadka i Upside Down są w jakiś sposób powiązane. Zwiastun ostatniego sezonu 4 ujawnił również Roberta Englunda jako Victora Creela, człowieka, który zamordował swoją rodzinę w 1959 roku i od tego czasu jest pochowany w szpitalu psychiatrycznym. Jednak Upside Down prawdopodobnie odegrał pewną rolę w jego działaniach.

uploaded picture Netflix zdecydował się na 24-godzinną transmisję na żywo z zegarem Creel w ramach przygotowań do wydania ostatniego zwiastuna, naprawdę zabierając go do domu jako centralny obiekt w sezonie 4. Ostatnie komentarze Dufferów pomagają nieco lepiej zrozumieć jego znaczenie, choć zabytkowy zegarek jest nadal w dużej mierze zagadką. Prawdopodobnie tak pozostanie do premiery czwartego sezonu "Stranger Things" w przyszłym miesiącu.

Komentarze

Brak komentarzy

Gorące Newsy