Pierwsze zdjęcia z filmu "Spider-Man 3"!

Dodano 2021/02/24 612 0

"Spider-Man 3", kolejny film z cieszącej się ogromnym powodzeniem franczyzy uderzy do kin jeszcze w tym roku. Tradycją jest, że filmy z tego uniwersum muszą mieć jakieś podtytuły (vide "Homecoming"), jednak i ten nie został jeszcze ujawniony. Nie zmienia to faktu,. że praca na planie wre, a fani mogą zobaczyć kilka fotosów Petera Parkera z przyjaciółmi.

uploaded picture

Nie zmienia się osoba reżysera, bo nie ukrywajmy, że wszystkim pasuje Jon Watts na tym stanowisku. To on własnie zmienił nastrój opowieści i wciągnął Petera Parkera na właściwe tory, które od zawsze powinny być opowieścią w nieco łobuzerskim, szkolnym klimacie. Taki właśnie był nakręcony przez niego "Spider-Man: Homecoming" z 2017 roku w niezwykłej komiksowej stylistyce, gdzie nasz wszędobylski pająk starł się z Vulturem (Michael Keaton). Tempo zostało podkręcone w 2018 roku przy okazji "Spider-Man: Daleko od domu". Pajączek nie miał już lekko, bo na końcu sieci znalazł się Mysterio (Jake Gyllenhaal). Teraz, gdy Sony i Marvel rozwinęły skrzydła współpracy, jasne się stało, że historia będzie kontynuowana w tym samym kierunku. Petera Parkera / Spider-Mana zagra więc Tom Holland, który ostatnich kilka miesięcy spędził właśnie przy pracy nad widowiskiem MCU. Widzowie mieli nadzieję, że aktor będzie sukcesywnie zdradzał istotne elementy produkcji, fabuły, dzielił się na kontach społecznościowych zdjęciami, bo regułą do tej pory było, że Holland nie potrafił utrzymać tajemnicy. Teraz jest jednak inaczej, bo aktor zaznacza, że sam wciąż nie wie o czym "Spider-Man 3" jest! Trzeba więc przyznać, że Marvel i Sony wykonali świetną robotę przy zapobieganiu wycieku jakichkolwiek informacji z planów zdjęciowych.

uploaded picture

Dopiero teraz Tom Holland wraz z przyjaciółmi z planu udostępnili pierwsze zdjęcia, drażniąc się jednocześnie z fanami i rzucając żartobliwie możliwe podtytuły filmu, takie jak "Spider-Man: Phone Home", "Spider-Man: Home-Wrecker" czy nawet "Spider-Man: Home Slice". To oczywiście tylko prowokacje i ustalona gra z widzami, a jednocześnie element napędzania kampani reklamowej.

Ci, którzy na bieżąco śledzą rozwój MCU, zaglądają na listy płac doskonale wiedzą czego się spodziewać. W obsadzie "Spider-Man 3" widzimy między innymi Benedicta Cumberbatcha, który zagra oczywiście Doctora Strange'a, czy Alfreda Molinę w roli Doctora Octopusa. Niespodzianką może być angaż Tony'ego Revoloriego jako Flasha. 

Pomimo tego całego hurra optymizmu, jaki zdaje się być widoczny przy okazji Spider-Mana i Toma Hollanda, muszę Wam się przyznać, że osobiście bardzo dobrze oglądało mi się wersję Sama Raimiego z Tobeyem Maguirem w roli głównej. Te filmy miały przecież swój romantyczny urok, a Tobey Maguire był tym lekko zakompleksionym chłopaczyną, który z szarego obywatela niepewnie wchodził w superbohaterskie szaty. Nic to! Teraz mamy czas nowej odsłony, Tom Holland w kostium pająka na horyzoncie. Czekamy! 

uploaded picture

Komentarze

Brak komentarzy