Piękna Megan Fox wraca do horroru. Jesteśmy na tak.

Dodano 2021/06/04 1123 0

Piękna, zmysłowa, absolutnie zawsze kusząca Megan Fox powraca do gatunkowego horroru. Droga do sławy hollywoodzkiej gwiazdki nigdy de facto nie dobiła do brzegu i o prawdziwą sławę nigdy również się nie otarła. Była po prostu, swego czasu, bardzo popularna. Nadrabiała urodą, piękną sylwetką i krystalicznie niebieskimi oczami. Urodzona w stanie Tennessee w 1985 roku Megan Fox. swoją filmową karierę rozpoczęła w 2001 roku epizodami w produkcjach telewizyjnych. Krótkie występy w serialach, trzeci i drugi plan, coraz większe zaufanie producentów doprowadziły ją do przełomu, czyli filmu "Transformers", w którym partnerowała Shia LaBeoufowi. Jednak tytułem prawdziwie kultowym i znaczącym stał się dla Megan Fox horror "Zabójcze ciało" (tytuł na wskroś adekwatny w stosunku do odtwórczyni tytułowej roli). Horror, który połączył kilka gatunków (w tym i komedię) wyszedł spod ręki uznanej już dzisiaj reżyserki Karyn Kusamy. Bezpretensjonalny, często leciał po bandzie, ale był też przyjemną rozrywką i opowieścią o dziewczynie opętanej przez demona. Megan Fox od tamtego czasu, czyli od premiery "Zabójczego ciała" z 2009 roku nie nakręciła już nic znamiennego. Były i blockbustery ("Wojownicze żółwie ninja"), była cała masa komedii romantycznych, realizowanych bez polotu i bez ikry. Nic wartego odnotowania. Jednak na horyzoncie, już za chwilę będziemy mogli zobaczyć horror "Till death"

uploaded picture Zdjęcia do filmu rozpoczęły się w sierpniu 2020 roku, po sąsiedzku, w Sofii w Bułgarii. Rozpoczęły się wprawdzie z opóźnieniem, bo jak setka innych produkcji, tak i "Till death" zaliczył opóźnienie w związku z pandemią. Fabuła i scenariusz wydaje się najmocniejszą stroną horroru. Oto kobieta (Megan Fox) w ramach dziwnej, szalonej i chorej zemsty zostaje przykuta do zwłok męża. Sytuacja wydaje się przegrana, a sytuacji nie poprawia fakt, że zaraz pojawi się para morderców, którzy chcą dokończyć sprawę. 

uploaded picture Za reżyserię odpowiada mało znany w świecie filmu S.K. Dale, który do tej pory kręcił tylko filmy krótkometrażowe. Za scenariusz odpowiada Jason Carvey, który był producentem dwóch części antologii horroru "VHS Massacre". Oprócz Megan Fox w filmie "Till death" zobaczymy Callana Mulveya, Eoin Macken, Lili Rich. "Till death" wygląda tylko z pozoru na skromny horror, rozgrywający się w skąpo zaprezentowanym środowisku. Przeczuwam bowiem, że to może być głośny strzał ze strony gatunkowego horroru. Dlaczego? Głównie chodzi tu o Megan Fox, która prawdopodobnie chce pójść śladem co niektórych koleżanek po fachu i zaprezentować się od jak najlepszej krwawej strony. Horror zawsze jest w cenie, o horrorze się mówi i o horrorze się pisze. Fani są wprawdzie okrutni i jeżeli film nie wyjdzie najlepiej, wszyscy dadzą temu wyraz. Nam pozostaje tylko kibicować, a ja osobiście wierzę, że 36-letnia dzisiaj Megan Fox wie, że to najlepszy dla niej moment, by raz jeszcze stanąć w szranki z najsilniejszymi tytułami. Liczę na nią.

Komentarze

Brak komentarzy