Nowy film Zacka Snydera "Rebel Moon". Są zdjęcia z planu.

Dodano 2022/04/20 480 0

Reżyser Zack Snyder udostępnił nowe fotki ze swojego filmu science-fiction "Rebel Moon", gdyż oficjalnie rozpoczyna się produkcja. Snyder jest reżyserem-wizjonerem stojącym za takimi filmami jak "300", "Watchmen", "Człowiek ze stali" i  "Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości". Reżyser przedstawił również swoją wersję "Ligi Sprawiedliwości" w HBO Max w zeszłym roku, po tym, jak opuścił projekt z powodu rodzinnej tragedii i ingerencji producentów. Joss Whedon był reżyserem filmu kinowego, a Snyder był w stanie zrealizować swoją wizję "Ligi Sprawiedliwości"  po wielu kampaniach fanów. To był globalny sukces, ale pomimo najlepszych wysiłków jego zwolenników, to nie wystarczyło, aby WB pozostał w tym uniwersum. Zamiast tego Snyder skierował swoją uwagę na Netflix, gdzie zadebiutował swoim najnowszym dziełem reżyserskim, "Armia umarłych", przygodowym heist-movie z zombie, który okazał się wystarczająco dobry, aby platforma streamingowa zaproponowała filmowcowi ekskluzywną umowę. Snyder wybrał "Rebel Moon" na swoją kolejną wyprawę, która opiera się na oryginalnej prezentacji, jaką  wiele lat temu przedstawił Lucasfilm w "Gwiezdnych Wojnach". Snyder przerobił tę historię na oryginalną, obsadzając aktorów takich jak Charlie Hunnam, Sofia Boutella, Djimon Hounsou, Corey Stoll, Cary Elwes, Jena Malone, Rupert Friend, Bae Doona i Ray Fisher.

uploaded picture Snyder zabrał się za Twittera we wtorek, aby ogłosić rozpoczęcie produkcji "Rebel Moon", dzieląc się trzema nowymi zdjęciami zza kulis filmu, w tym pierwszym spojrzeniem na postać Hounsou, generała Titusa. Inne zdjęcia pokazują to, co wydaje się być wnętrzem statku kosmicznego, a drugie pokazuje zestaw do statku, który jest zbudowany na zewnątrz na pustyni. Snyder zauważył, że był to „Dzień 1” produkcji, mówiąc: „Zaczęło się”.

uploaded picture Snyder udostępnił już kilka grafik koncepcyjnych "Rebel Moon" w postach społecznościowych, które podkreślają szereg różnych scenerii filmu, a także różne stylizowane postacie i pojazdy, w tym droidy. Oryginalna koncepcja "Gwiezdnych Wojen" była podobna do "Siedmiu Samurajów" Akiry Kurosawy , ale z Jedi zamiast samurajów. Przerobiona perspektywa dla "Rebel Moon" skupi się na młodej kobiecie, która rekrutuje wojowników z sąsiednich planet, aby chronić spokojną kolonię przed tyrańskim despotą.

uploaded picture Ekscytujące było obserwowanie, jak Snyder przechodzi od pracy nad projektami w dużych studiach, a dodatkowo inwestuje swój czas i energię w prace, w których ma taką swobodę twórczą, jakiej potrzebuje. Chociaż w przeszłości udowodnił, że jest w stanie zapewnić wyjątkową (i często dzielącą widzów) pracę dla studiów, przebywanie w miejscu takim jak Netflix pozwala Snyderowi w pełni zrealizować swoją wizję, z którą miał trudności w przeszłości. Chociaż czasami ten poziom swobody może być zbyt duży dla niektórych filmowców (i zdecydowanie dla studiów), Snyder doskonale nadaje się do odpowiedzialności, co sprawia, że "Rebel Moon" jest jeszcze bardziej ekscytującą perspektywą.

Komentarze

Brak komentarzy

Gorące Newsy