Nie uwierzycie. Rusza produkcja filmu "Bliźniacy 2". Schwarzenegger i DeVito ponownie łączą siły.

Dodano 2021/09/15 466 0

De facto nie będzie chodziło ponownie o bliźniaków, a jak się okazuje o trojaczki. Do akcji bowiem wkracza trzeci brat bliźniak, w którego wcieli się czarnoskóry aktor Tracy Morgan. Morgan dołącza więc do Arnolda Schwarzeneggera i Danny'ego DeVito w długo oczekiwanym "Bliźniacy 2" (niech ten tytuł będzie na chwile roboczym). Sięgając pokrótce do historii, to wypada wspomnieć, że Schwarzenegger, gwiazda kina akcji, udowodnił, że potrafi być zabawny, kiedy połączył siły z DeVito jako jego brat bliźniak w komedii "Bliźniacy" z 1988 roku .

uploaded picture Z reżyserem filmu "Ghostbusters" (Łowcy duchów), Ivanem Reitmanem na czele, oryginalni "Bliźniacy" stali się przebojem z 216 milionami dolarów wpływów z biletów. Arnold Schwarzenegger, aktor, siedmiokrotny zwycięzca konkursu Mr. Olympia tak bardzo lubił grać w komediach, że pojawił się w tamtym okresie w kilku zabawnych filmach, w tym w "Gliniarzu w przedszkolu" i filmie "Junior", a ten ostatni ponownie połączył go z DeVito. Możliwość ponownego spotkania na planie Schwarzeneggera i DeVito w sequelu "Bliźniaków" omawiana była przez lata, ale nic tak naprawdę nie wydarzyło się na tym froncie, aż do 2017 roku, kiedy ujawniono, że trwają pracę nad kontynuacją. Wtedy też padła informacja, że zaginionego brata ma zagrać Eddie Murphy (nie miałbym nic przeciwko temu). Kolejne informacje i aktualizacje były bardzo skąpe, a pod koniec 2019 roku DeVito powiedział tylko, że wciąż czeka na satysfakcjonujący go scenariusz do "Bliźniacy 2".

uploaded picture Odpowiedni skrypt w końcu dotarł, a trojaczki posuwają się naprzód. Murphy niestety zrezygnował z projektu, ale gwiazda serialu "Rockefeller Plaza 30" i Saturday Night Live, Tracy Morgan, ochoczo dołączył do ekipy. Reżyser Reitman przedstawił krótkie streszczenie filmu:

"Potajemnie urodziło się więc trzecie dziecko, czarne dziecko, które nie miało kontaktu ze swoim rodzeństwem. Nie znają się nawzajem, spotykają się bardzo wcześnie w filmie i dzięki temu nawiązują ze sobą więź po tylu latach. To naprawdę film o rodzinie i bez względu na to, jak różni jesteśmy, musimy nauczyć się żyć w dobrych stosunkach. Ci goście mają ze sobą świetną chemię i widać to na planie ile energii z siebie nawzajem wydobywają."

Trojaczki rozpoczną zdjęcia na początku 2022 roku w Bostonie. Według Reitmana, potrzeba szybkiego wprowadzenia filmu do produkcji była przyczyną rezygnacji Murphy'ego, co pozwoliło wkroczyć Morganowi. Jak wyjaśnił Reitman: „Jesteśmy dobrymi przyjaciółmi z Tracy Morganem i zawsze myślałem, że jest jednym z najzabawniejszych mężczyzn na świecie. Pomyślałem, że zrobi świetną robotę, a my napisaliśmy dla niego cały scenariusz ”. Czekamy na rozwój wypadków.

uploaded picture