"Monachium. W obliczu wojny" za kilka dnia na Netflix. Zapowiada się mocny thriller szpiegowski z II Wojny Światowej.

Dodano 2022/01/19 719 0

Nowy zwiastun przedstawia nadchodzący brytyjski film szpiegowski Netflix, "Monachium. W obliczu wojny". Akcja filmu śledzi dwóch byłych przyjaciół na konferencji w Monachium w 1938 roku. Teraz pracując dla przeciwnych rządów, obaj zostają uwikłani w wyścig o informacje wywiadowcze, aby ujawnić nazistowski sekret. W rolach głównych George MacKay ("1917") i Jannis Niewöhner ("Niemy") jako dawni przyjaciele Hugh Legat i Paul von Hartmann, dołączają do nich Jeremy Irons jako premier Neville Chamberlain, Ulrich Matthes jako Adolf Hitler, Liv Lisa Fries jako Lenya, Jessica Brown Findlay jako Pamela Legat i Sandra Huller jako Helen Winter.

uploaded picture W zwiastunie opublikowanym przez Netflix widzowie po raz pierwszy zapoznają się z przyjaźnią, która wcześniej łączyła Legat i Hartmanna. Rozchodząc się od szczęśliwszych czasów do ponurego okresu, kiedy Europa stoi u progu II wojny światowej, Legat staje przed zadaniem wykorzystania swego dawnego przyjaciela do zabezpieczenia informacji wywiadowczych dla brytyjskiego rządu. Po napiętym spotkaniu niemiecki dyplomata Hartmann szybko związał się z misją brytyjską, ryzykując życiem, aby zdobyć ważny dokument spod nosa samego Hitlera. Zobaczcie ten zwiastun:


Produkcja nowego filmu, kierowana przez Christiana Schwochowa ("The Crown"), rozpoczęła się w październiku 2020 roku w Niemczech i Anglii. Scenariusz napisał Ben Power, oparty na powieści wojennej "Monachium" Roberta Harrisa. Po premierze na październikowym Festiwalu Filmowym BFI w Londynie film zebrał ogólnie pozytywne recenzje krytyków, którzy chwalili występy głównej obsady. Choć pierwotnie planowano premierę w 2021 roku, "Monachium. W obliczu wojny"   zadebiutuje teraz 21 stycznia na Netflix.

uploaded picture

Komentarze

Brak komentarzy