"Mayor of Kingstown", nowy serial od Taylora Sheridana już w listopadzie.

Dodano 2021/09/01 533 0

Nie wiem jak dużo jest wśród czytelników fanów Taylora Sheridana (zgłaszam się), ale spieszymy z wiadomością, że już niedługo na platformie Paramount+ zadebiutuje nowy serial sygnowany nazwiskiem tego nietuzinkowego scenarzysty. Czy rzeczywiście Taylor Sheridan jest tak genialnym scenarzystą? Jest. I chociaż przy pisaniu serialu "Mayor of Kingstown" Sheridan współpracuje z aktorem Hugh Dillonem, to i tak wszyscy wiemy, kto jest głównym prowadzącym nową serię. Taylor Sheridan na poletku scenopisarzy zadebiutował swoim skryptem do "Sicario". Nie można było lepiej zacząć kariery, chociaż Sheridan już wcześniej debiutował jako reżyser mało u nas znanym horrorem "Zgroza w probówce". Reżyserię odpuścił na kilka dobrych lat powracając na to stanowisko prawdziwym sztosem, czyli filmem "Wind River. Na przeklętej ziemi". Do czasu (a także potem) "Wind River. Na przeklętej ziemi" Taylor Sheridan nie próżnował. Spod jego ręki wyszły scenariusz do "Sicario 2: Soldado", "The Last Cowboy", "Bez skrupułów Toma Clancy'ego", "Ci, którzy życzą mi śmierci " czy bardzo dobrze przyjęty i wciąż kontynuowany (niedługo czwarty sezon) "Yellowstone". Nadchodzący "Mayor of Kingstown" należeć będzie do części uniwersum, który otworzył "Yellowstone" i stanie się tytułem, który wpisze się na stałe w portfolio platformy Paramount+. 

uploaded picture W serialu występują Jeremy Renner, a także Kyle Chandler. Obsada została potwierdzona na początku tego tygodnia, w większości materiałów promocyjnych. "Mayor of Kingstown" będzie miał premierę 14 listopada wyłącznie na Paramount +, a pierwszy sezon składa się z 10 odcinków. "Mayor of Kingstown" ponownie połączył Rennera z reżyserem "Wind River. Na przeklętej ziemi" Sheridanem i opowiada historię rodziny McLusky, która pogodziła się z tym, że jest zakorzeniona w biznesie systemu więziennictwa. Renner i Chandler grają braci, a Dianne Wiest występuje w roli matriarchy McLusky'ego. Choć McLusky'owie wydają się neutralni w biznesie, są inni, którzy mogą nie docenić faktu, że ta rodzina ma tak dużą kontrolę nad tym, jak sprawy mają się w mieście. Będzie się działo?

uploaded picture "Mayor of Kingstown" jest więc najnowszym projektem Sheridana na antenie serwisu streamingowego jako następstwo jego ekskluzywnej wieloletniej umowy z Paramount +, która obejmuje również serię prequeli "Yellowstone: 1883", a także "Land Man" i "1666".  Sporo tego, ale wierzę, że Taylor Sheridan poradzi sobie z podpisanymi kontraktami. Oprócz Rennera, Chandlera i Wiesta, w obsadzie "Mayor of Kingstown" znaleźli się Hugh Dillon, Taylor Handley, Emma Lairdi i Tobi Bamtefa. Serial jest wspólną produkcją MTV Entertainment Studios i 101 Studios.Komentarze

Brak komentarzy