Margot Robbie jako Barbie na pierwszych fotkach z filmu!

Dodano 2022/04/27 354 0

Film "Barbie" w wykonaniu Margot Robbie! Dostaliśmy pierwsze spojrzenie z nominowaną do Oscara aktorką w jej charakterystycznym różowym kabriolecie. Chociaż na przestrzeni lat popularna zabawka doczekała się wielu filmów animowanych, pierwsze przedsięwzięcie Barbie na żywo przeszło dość wyjątkową podróż. Po raz pierwszy wdrożona w 2014 roku, "Barbie" miała kiedyś zagrać Amy Schumer jako ukochaną blond lalkę. Jednak później opuściła projekt i po kilku kolejnych latach niepewności "Barbie" w końcu znalazła oparcie w Warner Bros.

Teraz "Barbie" staje się jednym z najbardziej intrygujących filmów przyszłego roku. Robbie zagra główną postać, a Ryan Gosling zagra jej znanego partnera, Kena. Inni członkowie obsady to między innymi Will Ferrell, Kate McKinnon, Simu Liu, America Ferrara, Michael Cera i Issa Rae. Greta Gerwig ("Małe kobietki") i Noah Baumbach ("Historia małżeńska") napisali scenariusz, a Gerwig jest reżyserem.

W ramach prezentacji WB na CinemaCon, studio zaprezentowało po raz pierwszy spojrzenie na Robbie(zerknijcie na nasze filmowe propozycje z aktorką!) jako Barbie. Dodatkowo studio potwierdziło, że Barbie pojawi się w kinach 21 lipca 2023 roku. Zobaczcie tą fotkę w pełnej krasie. Słodycz wylewa się z cabrio.

uploaded picture Jeśli chodzi o pierwsze wrażenia, ten  obraz "Barbie" obiecuje dobre rzeczy dla filmu. Robbie z pewnością wygląda dobrze z jej jasnym uśmiechem i blond lokami. Już wydawała się doskonałą obsadą, ale ten obraz to cementuje. Różowy zestaw – w zestawie samochód – pasuje do charakterystycznego stylu Barbie i sugeruje, że film zachował ogólny wygląd długo działającej linii zabawek. Chociaż obraz nie oddaje wiele pod względem fabuły, pokazuje, że Gerwig ma przed sobą kilka atrakcyjnych efektów wizualnych dla "Barbie". Ciekawie będzie zobaczyć, co czeka nas w filmie, chociaż z datą premiery w lipcu 2023 roku może minąć trochę czasu, zanim pojawi się coś nowego.

Pomiędzy gwiazdorską obsadą, unikalnym materiałem źródłowym i przywiązaniem Gerwig i Baumbacha, "Barbie" już wywołała znaczną ilość szumu. To film, który mógł być bardzo powierzchowny w swoim podejściu do kobiecej zabawki, ale nawet bez ujawnienia szczegółów fabuły już wygląda na to, że "Barbie" będzie zniuansowanym podejściem do postaci.

Komentarze

Brak komentarzy