Mamy to! Zwiastun "Stranger Things 4". Na serial będziemy jednak musieli poczekać.

Dodano 2021/11/07 433 0

Najnowszy zwiastun Netfliksa dla 4. sezonu "Stranger Things" potwierdza, że serial zmierza do Kalifornii, a akcja będzie osadzona wiosną 1986 roku.

Nowy zwiastun 4. sezonu "Stranger Things" potwierdza, że akcja kolejnego sezonu rozgrywa się w 1986 roku i obejmuje fabułę z Kalifornii. "Stranger Things" szybko stał się jednym z najpopularniejszych tytułów Netflix po premierze w 2016 roku. Serial ewoluował wraz z dorastaniem głównej obsady, a sezon 3 koncentruje się na romansie Eleven (Millie Bobby Brown) i Mike'a (Finn Wolfhard). Pomimo wyraźnego związku bohaterów, przyjaciele zostali rozdzieleni, gdy Eleven wyprowadziła się z rodziną Byersów po pozornej śmierci Hoppera.

uploaded picture Podczas gdy po powrocie serii pojawi się wiele tajemnic dla widzów, materiały marketingowe do 4. sezonu "Stranger Things" dały już pewne wskazówki na temat historii serialu. Hopper żyje pod koniec 3 sezonu, a pierwszy zwiastun 4. sezonu "Stranger Things" potwierdził powrót Davida Harboura. Czwarty sezon przeskakuje do lat 50. z nawiedzonym domem, w którym Robert Englund gra patriarchę rodziny Creel, który morduje swoją żonę i dwoje dzieci. Uważa się, że odgrywa to główną rolę w historii 4 sezonu "Stranger Things", a zwiastun wydany podczas wydarzenia TUDUM Netflix pokazuje Dustina, Lucasa, Nancy, Steve'a, Maxa i Robina włamujących się do opuszczonego domu Creel.

uploaded picture Teraz nowy zwiastun wydany przez Netflix daje jeszcze lepsze spojrzenie na nadchodzący sezon. Większość zwiastuna zawiera głos Browna czytającego list, który Eleven napisała do Mike'a. Nastolatki cieszą się życiem w Kalifornii i spodziewają się Spring Break (przerwa w nauce), zanim zwiastun przejdzie do krótkiego montażu sekwencji akcji. Pełny zwiastun z 'Dnia Stranger Things 2021' można zobaczyć poniżej:

Fani z niecierpliwością czekali na więcej zawartości "Stranger Things", ponieważ była to największa luka między sezonami. Zdjęcia do 4. sezonu "Stranger Things" rozpoczęły się na początku 2020 roku, ale podobnie jak wiele innych produkcji, zdjęcia wstrzymały się z powodu pandemii koronawirusa. To pozwoliło scenarzystom na dopracowanie scenariusza, co oznacza, że sezon 4 "Stranger Things" ma potencjał, aby być najlepszym sezonem. Harbour stwierdził nawet, że jest to jego ulubiony sezon serialu do tej pory.

uploaded picture Mimo że Eleven i Mike są rozdzieleni, z tego zwiastuna jasno wynika, że ich romans nadal będzie ogromną częścią sezonu 4. Z główną obsadą podzieloną na dwie grupy w sezonie 4, Kalifornię i Hawkins, Indiana prawdopodobnie zostanie również przedstawiona, zanim postacie w końcu się połączą. Kalifornia powinna być również odświeżającą scenerią dla serii, ponieważ życie w Kalifornii w 1980 roku było dramatycznie inne niż w małym miasteczku w Indianie. Ten najnowszy zwiastun 4. sezonu "Stranger Things" może przynieść więcej pytań niż odpowiedzi, ale bez wątpienia pomoże Netfliksowi zbudować hype na powrót serialu w przyszłym roku.

Komentarze

Brak komentarzy