James Gunn ogłasza koniec zdjęć do "Strażników galaktyki 3" i zdradza ostatnią scenę.

Dodano 2022/05/08 114 0

Reżyser James Gunn ujawnił ostatnią rzecz, którą nakręcił dla "Strażników Galaktyki 3". Pierwsi "Strażnicy Galaktyki" mieli premierę w 2014 roku, a ich sequel "Strażnicy Galaktyki vol. 2", w 2017 roku. Pięć lat później "Strażnicy galaktyki 3" nie mają jeszcze finału produkcji, ale zaczynają przygotowywać się do premiery w 2023 roku. Pierwotna data premiery miała przypadać na maj 2020 roku, ale produkcja była nękana wieloma opóźnieniami, w tym tymczasowym zwolnieniem Gunna z Disneya i pandemią Covid-19.
Po tych opóźnieniach szczególnie ekscytujące było usłyszeć, że zdjęcia oficjalnie rozpoczęły się w listopadzie 2021 roku. Teraz obsada i ekipa potwierdziły, że "Strażnicy Galaktyki 3" również zakończyli filmowanie. Szczegóły fabuły były trzymane ściśle w tajemnicy, ale ujawniono, że Will Poulter pojawi się w filmie jako Adam Warlock. Podejrzewa się, że jego postać będzie bardziej nikczemna w "Strażnikach Galaktyki 3" niż jego komiksowy odpowiednik i będzie szukał zemsty na Strażnikach. Oprócz Poultera, w sequelu powrócą także Chris Pratt (Star-Lord), Zoe Saldaña (Gamora), Dave Bautista (Drax), Vin Diesel (Groot), Karen Gillan (Nebula) i Bradley Cooper (Rocket).

uploaded picture Gunn zabrał się do Twittera, aby ujawnić ostatnią rzecz, którą nakręcił dla "Strażników Galaktyki 3". W poście udostępnił zdjęcie tabliczki, którą jego ekipa filmowa zrobiła dla niego w ostatnim dniu filmowania. Wskazał, że ostatnią rzeczą, którą sfilmował, było proste ujęcie siedzącego Rocketa. Pojawia się najpierw z Seanem Gunnem, a następnie w kolejnym ujęciu nic tam nie ma. Gunn ujawnił również, że prawie zaczął płakać, gdy kręcił scenę, ponieważ "Strażnicy Galaktyki 3" zaznaczają jego ostatni projekt ze Strażnikami.

uploaded picture Post jest bardziej świadectwem ogromnej pasji Gunna do "Strażników Galaktyki", niż wskazówką co do treści filmu. Wszakże jest niemal niemożliwe dokonanie jakichkolwiek dedukcji opartych na owym bardzo prostym opisie sceny. Sean, pojawiając się w "Strażnikach Galaktyki" zarówno jako Kraglin, jak i jako Rocket (przy przechwytywaniu ruchu), prawdopodobnie stał jako Rocket w tej konkretnej scenie. Mając to wszystko na uwadze, nie wiadomo również, dokąd to ujęcie może trafić w filmie. Filmy są często kręcone poza kolejnością, więc to ujęcie, które opisuje Gunn, prawdopodobnie nie jest ostatnią sceną "Strażników Galaktyki vol. 3".

uploaded picture Niestety, minie kolejny rok, zanim film ukaże się i rzuci światło na to ostatnie ujęcie opisane przez Gunna. Wszystko, co jest naprawdę znane na pewno, to to, że "Strażnicy Galaktyki 3" z pewnością będą emocjonalni. Gunn potwierdził, że "Strażnicy Galaktyki 3" są ostatnimi z jego serii. Nie oznacza to, że Strażnicy nie pojawią się nigdzie indziej w MCU, ale nie będzie to pod kierunkiem Gunna, jeśli to zrobią. Dopiero się okaże, czy Marvel zamówi czwarty film pod innym reżyserem, czy też Strażnicy nie będą ponownie widziani w ich własnym filmie. Na razie Gunn nadal podkreśla silne emocje "Strażników Galaktyki 3" i pasję w związku z przeniesieniem ostatniego filmu o Strażnikach na duży ekran.

Komentarze

Brak komentarzy