"Hypnotic" 27 października na Netflix. Zobacz zwiastun.

Dodano 2021/10/06 440 0

Gwiazda "Nocnej mszy" Kate Siegel zaprasza na zwiastun nowego filmu z platformy Netflix, psychologicznego horroru pod tytułem "Hypnotic". Kate Siegel jest najbardziej znana z występów w horrorach reżysera Mike'a Flanagana, który jest przy okazji jej mężem. Wystąpiła w horrorze Flanagana z 2013 roku "Oculus", a później w filmie, ktróego była współscenarzystką "Hush". "Ouija: Narodziny zła", "Gra Geralda", "Nawiedzony Dom na Wzgórzu", "Nawiedzony dwór w Bly", każdy z tych projektów sygnowany był nazwiskiem Flanagana i w każdym z nich wystąpiła Kate Siegel.

uploaded picture Obecnie Siegel występuje w serialu Netfliksa Flanagana "Czarna msza", który, jak się okazuje, jest niezwykle popularnym tytułem na streamingu. Aktorka zaangażowała sie również w kilka prac podcastowych jak chociażby w epizody z gatunku horror-komedia "The NoSleep Podcast", który jest serią oryginalnych opowieści grozy. Obecnie Siegel jest w trakcie kręcenie serialowej adaptacji "Żony podróżnika w czasie" opartej na powieści  Audrey Niffenegger.

Dzisiaj Netflix publikuje zwiastun kolejnego filmu z udziałem Kate Siegel, psychologicznego horroru pod tytułem "Hypnotic". Film wyreżyserowali Matt Angel i Suzanne Coote ze scenariuszem Richarda D'Ovidio, a Siegel występuje w roli kobiety o imieniu Jenn, która szuka pomocy u tajemniczego doktora Meade. Doktor ma pomóc jej z lękami, ale de facto przejął całkowitą nad nią kontrolę, co prowadzi do „ciągu intensywnych sesji, przerażających wydarzeń i tajemniczych zaciemnień”, zgodnie ze streszczeniem. Pełen zwiastun już tutaj:


U boku Siegel zobaczymy Jasona O'Marę, który gra hipnoterapeutę Dr. Meade, a także Dulé Hill, który gra policjanta, który próbuje pomóc Jenn wydostać się z jej przerażającej pułapki umysłowej. W ramach miesiąca grozy na platformie Netflix możecie spodziewać się wysypu tytułów z rzeczonego gatunku. Akcja będzie kontynuowana przez cały miesiąc, z czego bardzo się cieszymy. Flanagan pracuje obecnie nad swoim kolejnym horrorem dla Netfliksa, "The Midnight Club", opartym na powieści horrorze młodzieżowym autorstwa Christophera Pike'a, który ma się pojawić w 2022 roku.

uploaded picture Współpraca Kate Siegel układa się do tej pory bardzo dobrze z Netfliksem, potentatem na rynku streamingowym i wydaje się, że dopóki będzie pojawiać się w filmach Flanagana ten trend nadal będzie się utrzymywać. Flanagan, jak widać, maksymalnie wykorzystuje swój czas na pracę z popularnym serwisem. Jak łatwo również zauważyć para aktorka i reżyser to wyjątkowy duet i wydaje się, że naprawdę kochają gatunkowy horror i kręcą hit za hitem. Wprawdzie "Hypnotic" nie dotyczy Flanagana, ale obecność Siegel sprawia, że tytuł jest oczywiście bardzo kuszący, bo przecież aktorka jest kimś na wzór współczesnej królowej krzyku. Hypnotic" zaliczy debiut na Netflix już 27 października.