Dzieciaki! Będą "Trolle 3". Znamy datę premiery.

Dodano 2021/11/24 233 0

Universal ogłasza, że "Trolle 3" zadebiutują wyłącznie w kinach 17 listopada 2023 roku przez 17 dni, potem tytuł przejdzie do ofert streamingowych.

 
"Trolle 3" mają już oficjalną datę premiery. Oryginalne dwa filmy "Trolle" wyszły z Dreamworks Animation i Universal, a głosy podkładali (w oryginalnej wersji) Justin Timberlake i Anna Kendrick. Oprócz tej dwójki mogliśmy usłyszeć także głosy Jamesa Cordena, Kunal Nayyar, Gwen Stefani, Rachel Bloom, Kelly Clarkson i Sama Rockwella. Pierwsze "Trolle" wyreżyserowali Mike Mitchell i Walt Dohrn, a "Trolle 2" wyreżyserował wyłącznie Dohrn. Oprócz nowo ogłoszonego trzeciego filmu, franczyza zainspirowała także dwa świąteczne programy specjalne w NBC, a także dwa seriale animowane, jeden dla Netflix i jeden dla Peacock.
 

uploaded picture Oryginalny film śledzi przygody optymistycznie nastawionej do wszystkiego Poppy Kendricka i bardziej cynicznego Brancha Timberlake'a. "Trolle" pokazują, jak Poppy i Branch łączą siły, by ocalić swoje królestwo, gdy było zagrożone przez Bergens. "Trolle 2" odkrywają, że plemię muzyki pop nie jest jedynym plemieniem muzycznych trolli; są też plemiona Hard Rock, Techno, Funk, Classical i Country. Filmy otrzymały przede wszystkim pozytywne recenzje z pochwałami za głos i animację.
 
uploaded picture Universal ujawnił właśnie, że nadchodzący film, wcześniej oznaczony jako „UNTITLED UNIVERSAL ANIMATED EVENT FILM ” (sprytny zabieg) i pierwotnie planowany na 22 września 2023 roku, to w rzeczywistości  "Trolle 3". Oczekuje się, że zadebiutuje 17 listopada 2023 roku, tego samego dnia, co nadchodzący film, również jako roboczy "untitled John Krasinski / Ryan Reynolds comedy". Universal ogłosił również, że „Untitled Blumhouse project" ma zostać wydany 24 czerwca 2022 roku, po ogłoszeniu, że Blumhouse pozostawił film po wyjściu na jaw różnic kreatywnych pomiędzy studiami filmowymi.
 
Nic jeszcze nie wiadomo o fabule nadchodzącego filmu "Trolle 3" ani o tym, czy którykolwiek z oryginalnej obsady lub ekipy powróci do trójki. Universal potwierdził jednak, że "Trolle 3" będą dostępne wyłącznie w kinach przez 17 dni, zanim zadebiutują w streamingach. Universal wcześniej znalazł się w kręgu kontrowersji, kiedy ogłosił, że "Trolle 2" pominie swoją premierę kinową i zamiast tego będzie grany wyłącznie na platformach z powodu pandemii COVID-19, która spowodowała rozłam między studiem filmowym a kinami AMC.
 

uploaded picture Chociaż niewiele wiadomo na temat filmu, widząc, że będzie on miał ekskluzywną premierę kinową, wydaje się to wskazywać, że pokazy filmów z czasów pandemii powoli dobiegają końca. Podczas gdy większość filmów szybko zrezygnowała z kinowej daty premiery na rzecz wygodniejszego wydania streamingowego lub opóźniała daty premiery na czas nieokreślony, odtwarzanie filmu wyłącznie w kinach może pozwolić filmom o "Trollach" na odniesienie tradycyjnego sukcesu studia Universal. Niemniej jednak fani mogą spodziewać się zobaczyć muzyczne wybryki Poppy i Branch 17 listopada 2023 roku na dużym ekranie, kiedy to "Trolle 3" dumnie wkroczą na sale kinowe.

Komentarze

Brak komentarzy