Będzie drugi sezon serialu "Taboo" z Tomem Hardym. Znamy szczegóły!

Dodano 2022/05/04 273 0

Gotycki zatopiony w wiktoriańskiej estetyce serial telewizyjny "Taboo" Toma Hardy'ego (zobacz najlepsze filmy z aktorem wśród naszych propozycji!) w końcu otrzymał datę rozpoczęcia zdjęć do długo oczekiwanego sezonu drugiego. "Taboo", pierwotnie emitowany w stacji FX w 2017 roku, opowiada o Jamesie Delaneyu, mistycznej i enigmatycznej postaci granej przez Hardy'ego, który powraca do Londynu po długim pobycie w Afryce po śmierci ojca. Z udziałem Oony Chaplin, Jessie Buckleya i Jonathana Pryce'a, "Taboo"  zakończył się na ośmiu odcinkach i zebrał ogólnie przychylne recenzje. Showrunner Steven Knight, z którym Hardy wcześniej pracował przy "Peaky Blinders", oświadczył, że zamierza kontynuować "Taboo" przez kolejne dwa sezony, z których jeden został już potwierdzony w 2017 roku.

uploaded picture Teraz wygląda na to, że oczekiwanie dobiega końca, a fani serialu mogą się ponownie ekscytować, ponieważ Knight wyjaśnia, że mają datę, kiedy spodziewają się rozpocząć kręcenie sezonu drugiego. Przemawiając na konferencji w Birmingham, Knight zaznacza, że planują rozpocząć zdjęcia „pod koniec przyszłego roku”. Najwyraźniej głównym powodem opóźnienia było planowanie, chociaż Knight opisuje siebie i Hardy'ego jako „chętnych do kontynuowania”. Poniżej możecie przeczytać pełny cytat:

„Wyobrażam sobie, że rozpoczniemy produkcję pod koniec przyszłego roku…„[Tom i ja] jesteśmy chętni, aby kontynuować i jest wielu ludzi, którzy chcą, abyśmy kontynuowali przygodę w tym kierunku. To była kwestia harmonogramów i decydowania, co dalej”.

uploaded picture Wraz z ogłoszeniem  drugiego sezonu "Taboo" i nadchodzącego "Venom 3" firmy Sony nie jest zaskoczeniem, że Hardy ma trudności z planowaniem swoich projektów. Aktor jest odwiecznym faworytem i pomimo letniego, krytycznego odbioru  "Venom: Let There Be Carnage" , z pewnością pozostaje atrakcją dla widzów, ponieważ oba filmy "Venom" przekroczyły oczekiwania kasowe. Na szczęście Hardy ma w drodze mnóstwo ekscytujących projektów, w tym powrót do świata "Taboo".

Komentarze

Brak komentarzy